wróć

Eiffage realizuje kolejne zadania na budowie fabryki w Jaworze

Za następny etap prac przy budowie nowej fabryki Mercedesa w Jaworze odpowiada konsorcjum kierowane przez firmę Eiffage Polska Serwis Partnerami Eiffage są firmy EQOS Energie Polska Sp. z o.o. oraz GK-Elektro.

Inwestor – Daimler AG – przystępując do planowania całego projektu podzielił go na pakiety robót. Prace realizowane obecnie wchodzą w skład pakietu 4.0 i obejmują wykonanie kilku obiektów: hali produkcyjnej z dwupiętrowym biurem oraz częścią socjalną (budynki 1.1 i 1.2), jednokondygnacyjnej portierni wraz z wejściem głównym (budynek nr 102) oraz portierni dla samochodów ciężarowych (budynek nr 101). Harmonogram realizacji powierzonej inwestycji przewiduje zakończenie prac w budynkach 101, 102 i 1.1 do lutego 2019 r., a budynku 1.2 w czerwcu 2019 r.

Jest to już drugie zlecenie powierzone Eiffage w ramach tej inwestycji. Wcześniej, jesienią ub.r. w ramach pakietu 3.2, Eiffage odpowiedzialny był za przygotowanie fundamentów głównego budynku zakładu.

Grupa Eiffage jest jedną z największych grup budowlanych i operatorów koncesji w Europie. Na całym świecie słynie ze śmiałych, ambitnych i bardzo wymagających realizacji. Zatrudnia ponad 65 tysięcy pracowników i osiąga roczne obroty na poziomie 15 mld euro. Przedstawicielami Grupy Eiffage w Polsce są firmy Eiffage Polska Serwis, Eiffage Immobilier Polska oraz Eiffage Polska Budownictwo.

Kontakt:

Krzysztof Tekielak

Dyrektor Budowy

Eiffage Polska Serwis sp. z o. o.

Postępu 5a, 02-676 Warszawa

Telefon: + 48 502 772 057

Email : Krzysztof.Tekielak@eiffage.com 

wróć