Od pomysłu do biznesu – kolejne warsztaty Girls GO Technology

Jak powstają innowacyjne pomysły, jak sprawdzić, czy pomysł będzie działał i jak zacząć zarabiać na pomyśle – to tematy kolejnych warsztatów online projektu Girls GO Technology 2020. Dziewczyny spotkały się ponownie, by tym razem dowiedzieć się jak działają start-upy, jakie są wady i zalety innowacyjnego biznesu i jakie wyzwania stoją przed młodymi przedsiębiorcami.

Podczas 2 dni warsztatów zorganizowanych we współpracy z Wałbrzyską Specjalną Strefą Ekonomiczną „INVEST-PARK” i Klastrem Edukacyjnym INVEST in EDU, Partnerem Projektu, dziewczyny stworzyły m.in. plan platformy do efektywnej, zdalnej nauki. To realna odpowiedź na potrzeby młodego pokolenia w dzisiejszych czasach. Dobra organizacja, przejrzystość, łatwość komunikacji i planowania to kluczowe cechy platformy, na które zwróciły uwagę uczestniczki Girls GO Technology.

Partnerami „Girls GO Technology 2020” są: Siemens Polska, Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna “INVEST-PARK”, Klaster Edukacyjny Invest in EDU, Fundacja Girls Code Fun, Stabilis, Randstad Polska.

Zobacz także:

Dziewczyny planują własne biznesy!

Uczestniczki IV edycji "Girls Go Technology" wiedzą już jak przekształcić pomysł w biznes.

Dziewczyny oswajają SQL

Uczestniczki pierwszych warsztatów IV edycji Girls Go Technology wiedzą już jak poradzić sobie z dużą ilością danych.

Dziewczyny z powiatu jaworskiego już po raz czwarty będą „oswajać technologię”

28 października w Muzeum Regionalnym w Jaworze Mercedes-Benz Manufacturing Poland zainaugurował IV edycję projektu „Girls Go Technology”. Podczas pierwszego spotkania blisko 60 młodych kobiet wraz z zaproszonymi ekspertami odkrywało swoje talenty.

wróć