Fabryka w Jaworze

Mercedes-Benz Manufacturing Poland sp. z o.o.
Gottlieb Daimler 5
59-400 Jawor

Sekretariat Mercedes-Benz Manufacturing Poland
tel. +48 76 729 71 00
e-mail: sekretariatmbmpl@mercedes-benz.com
godz. 7.00 – 15.00

Faktury i płatności:
e-mail: mbox-495-mbmp-accounting@mercedes-benz.com

Praktyki:
e-mail: praktyki_jawor@mercedes-benz.com

Wycieczki po zakładzie:
e-mail: komunikacja@mercedes-benz.com

Komunikacja i Relacje Zewnętrzne:
Dr. Ewa Łabno-Falęcka
tel. 698 697 220
e-mail: ewa.labno-falecka@mercedes-benz.com

Komunikacja i PR:
Marlena Biadała-Domino
tel. +48 735 909 679
e-mail: marlena.biadala-domino@mercedes-benz.com

Rekrutacje:
Magdalena Barcicka
tel. +48 735 909 753

HR Topic Management:
Agnieszka Maroszek
tel. +48 735 909 662
e-mail: agnieszka.maroszek@mercedes-benz.com

Główna księgowa:
Mariola Stopyra
e-mail: mariola.stopyra@mercedes-benz.com

Oferty:
e-mail: zakupy_jawor@mercedes-benz.com

Dział logistyki:
Maciej Kosowski
e-mail: maciej.kosowski@mercedes-benz.com

Paweł Wolski
e-mail: pawel.wolski@mercedes-benz.com

Mateusz Lechowicz
e-mail: mateusz.lechowicz@mercedes-benz.com